WIECZORY KAWALERSKIE

Czy może być lepsze miejsce na wieczór kawalerski niż renomowany, bezpieczny klub go-go, pełen pięknych, gorących dziewczyn?? Z przyjemnością zapewnimy Ci niezapomnianą zabawę w czasie tej jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej imprezy.

W ofercie wieczorów kawalerskich znajdziesz wiele atrakcji dla przyszłego pana młodego i jego gości. Proponujemy m.in. tzw. "pakiety kawalerskie", na które składają się wejściówka, drink dla dziewczyny, taniec erotyczny oraz pokaz prywatny w gabinecie. "Pakiety" można konfigurować dowolnie dla gości. Ceny uzgadniane są indywidualnie z organizatorem imprezy.

Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich oczekiwaniach, zaproponuj termin i podaj przybliżoną liczbę gości. Chętnie przedstawimy Ci kilka alternatywnych propozycji, spośród których z pewnością wybierzesz najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twoich gości!

Organizujemy również inne imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe i towarzyskie, eventy komercyjne. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt.

STRIPTEASE

Profesjonalny striptease to coś więcej niż pozbywanie się garderoby... Nasze tancerki wiedzą jak stworzyć niepowtarzalną, erotyczną atmosferę i osobliwy kontakt z widzami. I nie chodzi tu jedynie o kontakt wzrokowy, lecz o zmysłową więź pomiędzy świadomą swojego uroku kobietą, a mężczyzną potrafiącym docenić piękno jej ciała i uwodzicielską choreografię...

Nasze tancerki nieustannie prezentują swoje autorskie programy na specjalnie przygotowanej do tego scenie wyposażonej w rurkę oraz połączonej z barem, przy którym z bliska można obserwować ich wdzięki, delektując się jednocześnie drinkiem przygotowanym przez barmankę. Każdy program taneczny różni się od siebie podkładem muzycznym, choreografią i kostiumem, jednak jedna cecha łączy je wszystkie: niesamowita zmysłowość i sex-appeal emanujące wręcz od naszych dziewczyn.

Twoje uznanie dla tancerki możesz wyrazić wręczając jej nasz specjalny klubowy banknot otrzymany przy wejściu do klubu. Możesz też dokupić więcej banknotów i zaskarbić sobie szczególną sympatię naszych dziewczyn w czasie Twojej wizyty w klubie...

DLA KONESERÓW

Gdy przekraczacie progi naszego klubu, naszym zadaniem staje się zapewnić Wam niezwykłe doznania i pomóc zapomnieć o całym świecie. Jak to robimy? Jest wiele sposobów, a my nie lubimy się ograniczać... Zacznijmy od kilku najważniejszych propozycji:

Tequila body shot - czy jest lepszy sposób na picie tequili...?
Szampan & lap dance - wyborny trunek & wyborne show
VIP room pool dance - czyli dyskretny gabinet, Ty i tancerka...
VIR room red curtain - bardzo erotyczne i dyskretne show z tancerką
Butelka szampana & tancerka exclusive - czyli prawdziwe creme de la creme...

Oczywiście to nie wszystko, co czeka na Was w klubie Magnes. Mamy dla Was ogromny wybór alkoholi i napojów bezalkoholowych, z których nasze barmanki z przyjemnością skomponują dla Was pyszne drinki. Jeśli będziecie chcieli, możecie poprosić wybraną tancerkę o specjalny show na Waszym stoliku. Spróbujcie oderwać wzrok...